פנקייק

פנק אותה עם פלנצ'ה

גם אם אתה רווק הולל שחי בדוחק בדירת רווקים עם מטבח מינימליסטי ביותר, כלי אחד חייב להיות לך גבר – פלנצ'ה. מדובר בכלי בישול מטריף שהגיע מדרום אמריקה אל מלא מסעדות ועשה את דרכו בשנים האחרונות גם אל המטבחים הביתיים. אלפי שנים השתמשו בו עד שמישהו קיבל שכל להפוך אותו לקרש ההצלה הקולינרי של כל כך הרבה אנשים. מדובר בעצם במשטח צלייה גדול שעשוי ממתכת בציפוי אבן או שיש ואפשר לבשל עליו כמעט הכול.

אתה יכול להכין עליו את ארוחה הבוקר שלך – לשים עליו ביצים, ירקות, פנקייקים, כריכים, טורטיות, ואתה יכול להכין עליו גם את ארוחת הערב – המבורגרים ובשרים. וכן, אתה יכול גם לבשל עליו ארוחת ערב שלמה ולהרשים מאוד את הבחורה שאתה יוצא אתה. היא תחשוב שאתה בשלן על ותפנק אותך בחזרה! רק אל תגלה לה שהבישול כל כך קל להכנה…

לא רק בשביל להרשים בחורות

פלנצ'ה היא לא רק תחליף לכל מיני מחבתות וסירים שסביר להניח שאין לך, כי בכל זאת, חשוב לך לשמור על פאסון של רווק מושבע ודל באמצעים ביתיים. הפלנצ'ה היא פשוט פלא שיכול לספק לך תוצאות קולינריות ברמה שונה לחלוטין עם מינימום השקעה מצדך. הצורה המלבנית והגודל הרחב שלה מאפשר צריבה של סטייק או סלמון, וניתן להוסיף דברים נוספים ממש בזמן הבישול כך שניתן לבשל על הפלנצ'ה את כל הארוחה במכה אחת, מבלי צורך לפצל כל תבשיל לכלי בישול אחר.
הבו-זמניות גם חוסכת זמן, גם חוסכת שימוש בכלים שבין כה אין לך במטבח, וגם חוסכת זמן לנקות הרבה כלים לאחר הבישול.

הפלנצ'ה תציל אותך מחסכים תזונתיים כי תוכל להכין עליה הכול – ארוחת בוקר, ארוחת צהריים, ארוחת ערב. וגם אם אתה במקרה טבעוני, תוכל להכין ארוחות צמחוניות ללא גלוטן. כפי שאתה מבין, הפלנצ'ה מתאימה לכל מטבח ולכל סגנון חיים.

ניקיון? כמאמר סטטיק ובן אל: קל!

עכשיו בוא נדבר על החלק הכי כואב – צריך לנקות אחרי שמבשלים. בישלת ארוחה לבחורה או לעצמך, אכלת טוב, נהנית, שבעת, אבל אתה לא רוצה למצוא נמלים וזבובונים בכיור שלך תוך זמן קצר, נכון? אז כדאי שתנקה את העניינים. אין טוב בלי רע, אין הנאה בלי סבל. אם היית מכין בגריל את הבשר ואת הירקות היית נכנס לסרט של לנקות את כל מה שנדבק לרשת של הגריל, היית צריך לשפשף ולשפשף ואפילו להשתמש במסיר שומנים. בקיצור, סרט רע.

פלנצ'ה, לעומת זאת, מנקים בקלות אפילו העצלנים הגדולים ביותר. היא מתנקה במהירות פלא מהטעם הפשוט שלא נדבקות אליה שאריות של אוכל וממש קל להשיב לה את הברק הראשוני והמדהים שלה. איזה כיף זה שמאכלים לא נדבקים למשטחי אבן ושיש!

אז מתי אתה מזמין אותנו לארוחה אצלך, גבר?

כתיבת תגובה